Iranian carpets
+380 (67) 430-23-37

Іранські килими від виробника

Цену уточняйте
В наличии
Минимальный заказ: 0.00 шт.
Заказать товарПерезвоните мне
Контакты
Украина, Винницкая обл., Винница, ул. Коцюбинского, 48
Филиалы
Винницкая обл.
ТЦ Шок
Винница, ул. Келецькая, 117 Б
Гардиния
Винница, проспект Коцюбинського, 48,
Львовская обл.
ТЦ МАРК
Львов, . Кн. Ольги, 95
Тернопольская обл.
ТЦ АРС
Тернополь, Збаразька вулиця, 18
Киев
ТЦ Мегасити
Харьковское шоссе 19

Описание

Реализация, подбор, доставка иранских ковров, лучших фабрик Ирана. В коврах используется специальная нить подобная шелку ручной работы,   поэтому    они   имеют    до   1750000  тыс.   точек.  Так  же   ковры   из  натуральной   шерсти.   Ковры  имеют международный  сертификат  качества   и   соответствия, т.е   анти алиргенны.

Реалізація, підбір, доставка іранських килимів, кращих фабрик Ірану. В килимах використовується спеціальна нитка подібна шовку ручної роботи, тому вони мають до 1750000 тис. Точок. Так само килими з натуральної вовни. Килими мають міжнародний сертифікат якості та відповідності, т.е анти аліргенни.

Реалізація, підбір, доставка іранських килимів, кращих фабрик Ірану. В килимах використовується спеціальна нитка подібна шовку ручної роботи, тому вони мають до 1750000 тис. Точок.

Так само килими з натуральної вовни. Килими мають міжнародний сертифікат якості та відповідності, т.е анти аліргенни.

Кожен килим - це справжній витвір мистецтва - складні візерунки національного орнаменту поєднуються в ньому з художнім зображенням історичних сюжетів. Відмінні стильові особливості цих унікальних килимів полягають в зображенні стародавніх історичних візерунків, мисливських сцен та інших мальовничих картин з історії східного життя.

Шовкові килими ручної роботи неймовірно красиві і за фактурою і за різноманітністю колірних відтінків. Широка палітра кольорів в даному виді килимових виробів не має обмежень.

Коври.Купити килим Украіна.Персідскііе коври.Перськi килими Україна. замовити перський ковер.коври з Ірану. іранські килими. купити іранський килим.

Килим є предметом побуту як західної, так і східної культури. Учені поки ще так і не дали однозначної відповіді на питання, хто саме є творцем перших килимів, де зародилася унікальна техніка їх плетіння: в Персії, Індії, чи Китаї ... Однак точно можна сказати, що саме народи Сходу подарували нам можливість привносити в наші будинки тепло і затишок за допомогою килимів, вони також допомагають зробити наш інтер'єр більш унікальним і вишуканим.

На Сході люди завжди зраджували килимах особливе значення, висловлювали з їх допомогою своє ставлення до життя і навколишнього світу. Завдяки певним характеристикам килима можна продемонструвати статус його власника або надзвичайний талант і майстерність його творця. За рахунок унікальних особливостей того чи іншого килима люди прославляли свій народ, заявляли про велич країни, де він був витканий. Так майстри змагалися у кількості використовуваних кольорів і відтінків, розмірах, розкоші і дорожнечі килимів. А найвпливовіші люди світу прагнули заволодіти ними з метою підкреслити свою велич і задовольнити власне марнославство.

Справжні східні килими, які являють собою справжні витвори мистецтва, викликають у людей непідробний інтерес, їх краса притягує і заворожує, наповнюючи наші будинки і душі незвичайним теплом і гармонією. Коври.Купити килим Украіна.Персідскііе коври.Персідскіе килими Україна. замовити перський ковер.коври з Ірану. іранські килими. купити іранський килим.

Характеристики

Страна производства
Иран
Тип
ковер

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Контакты
Iranian Carpet
Igor
Украина, Винницкая обл., Винница, ул. Коцюбинского, 48 на карте
Фотогалерея
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования